OFERTA PRACY

Dyrektor Centrum Promocji Kultury
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

specjalista ds. obsługi urządzeń techniczno-akustycznych

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę - 1 etat (umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony)
- miejsce wykonywania pracy: Centrum Promocji Kultury, ul. Niepodległości 28, 66 – 530 Drezdenko

Wymagania podstawowe:
- wykształcenie minimum średnie,
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność a także umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
- dyspozycyjność,

Obowiązki:
- obsługa sprzętu oświetleniowego, jego konserwacja i naprawy
- obsługa aparatury nagłaśniającej wg potrzeb
- wykonywanie drobnych napraw i konserwacji sprzętu gospodarczego oraz innych urządzeń technicznych nie wymagających specjalnych kwalifikacji
- wykonywanie drobnych prac ślusarskich, stolarskich, malarskich  i hydraulicznych.
- prace związane z konserwacją obiektu (naprawa elewacji, itp.) oraz dbanie o jego estetykę.
- utrzymywanie porządku na zewnątrz obiektu (sprzątanie, koszenie trawy, odśnieżanie, itp.)
- prace załadunkowe i rozładunkowe związane z organizacją imprez
- dyspozycyjność pracownika w związku ze specyficznym charakterem instytucji i czasem pracy
- uczestnictwo w wydarzeniach artystycznych organizowanych w CPK i plenerze.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze, dodatek stażowy za wysługę lat)
- realizację ciekawych, samodzielnych zadań,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Wymagane dokumenty:
- CV,
- kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje
- list motywacyjny,
- podpisana klauzula informacyjna

W dokumentach proszę zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 9UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z (przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/We(RODO).

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie Centrum Promocji Kultury, e-mailowo: cpkdrezdenko@cpkd.pl  lub przesłanie na adres:

Centrum Promocji Kultury
ul. Niepodległości 28
66- 530 Drezdenko

Termin składania dokumentów: do 23.02.2024 r., do godz. 15:00.

Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
Created by haiNET and Powered by Quick.CMS