Masz pytanie?

Konkursy i przeglądy

 • X POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2019 - REGULAMIN

  X  POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

  MOJA PASJA, MOJE HOBBY…

  Jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie - wypełnij swoje życie pasją.
  Przysłowie chińskie


        Tańczenie, malowanie, chodzenie po górach, jazda konna, gra w piłkę nożną, czytanie książek, a może jazda na rowerze czy na rolkach? Co sprawia Tobie radość, dodaje energii i przynosi satysfakcję? Jaka jest Twoja pasja? 
       Jeśli bez problemu odpowiedziałeś/aś na któreś z powyższych pytań, to tegoroczny X Powiatowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży jest właśnie dla Ciebie! 
       Jego myślą przewodnią stała się pasja – jedna z tych wartości w życiu, które czynią je radośniejszym i piękniejszym. Uczestnicząc w tegorocznym konkursie,  możesz podzielić się swoją pasją z innymi.. Dzięki temu będziemy mogli Ciebie lepiej poznać, możesz stać się inspiracją dla tych, którzy jeszcze nie znaleźli swojej pasji lub też odnajdziesz tych, którzy mają podobne zainteresowania do Twoich… Bo mieć pasję to być szczęśliwym z robienia tego, co sprawia nam przyjemność i dodaje skrzydeł. Dzięki pasji można się rozwijać i pielęgnować w sobie to, co jest w nas najpiękniejsze… Odnalezienie w sobie pasji jest niezwykłą i wspaniałą częścią wszystkiego, co robimy. Pokazuje to, w czym jest się dobrym, a co jednocześnie sprawia ogromną radość i daje motywację do dalszego działania.
       Dla nas – organizatorów konkursu – stało się niezwykle interesujące to, co jest Twoją pasją, czym możesz się pochwalić, co tkwi w Twoim wnętrzu, a czego być może na co dzień nie widać… Chcielibyśmy poznać Twój talent, pasję, hobby, które w domowym zaciszu jeszcze nie zostały odkryte.
              Zapraszamy do przeżycia wielkiej przygody z pasją. Do zobaczenia!

   

 • Protokół z XIII Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Drezdenko 2019” PRO ARTE 2019

 • XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2019

 • XIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o „Złotą Sosnę” Drezdenko 2019

Realizacja: haiNET | CMS by Quick.Cms