Masz pytanie?

Kolejność przesłuchań XII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o „Złotą Sosnę” – 19.05.2018

Aktualności  »  Kolejność przesłuchań XII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o „Złotą Sosnę” – 19.05.2018

Kategoria wiekowa 8-10 lat od godz. 10.00 do 10.50
1. Julia Dera - Ostrowskie Centrum Kultury
2. Maja Gontarczyk - Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach
3. Amelia Matoszko -  Centrum Kultury w Chojnie 
4. Dominika Bednarek - Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej i MDK w Trzciance 
5. Natalia Szymańska - Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej i MDK w Trzciance 
6. Alicja Kowalska - Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie 
7. Lena Wasij - Strzelecki Ośrodek Kultury 
8. Olga Nowak - Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży 
9. Dawid Dziedzic -  Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie  
10. Nina Perko - Strzelecki Ośrodek Kultury
11. Natalia Rzepecka - Fundacja Fotismos w Strzelcach Kraj.
12. Nicola Fałat - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
 
*** PRZERWA 15 min. 
 
Kategoria wiekowa 11-13 lat od godz. 11.05 do 12.15 
1. Mikołaj Stachowiak - Oborniki 
2. Martyna Maciąg - Ognisko Artystyczne „PARTES” w Złocieńcu 
3. Paula Biskup - Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku 
4. Wiktoria Muszyńska - Fundacja Centrum Sztuki INTEGRACJA w Lesznie 
5. Amelia Stawowa - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu 
6. Wiktoria Bugnacka - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu 
7. Anna Rozynek - Stowarzyszenie „GALIARDA” z Poznania 
8. Hanna Zabłocka - Stowarzyszenie „GALIARDA” z Poznania
9. Urszula Bielejewska - Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie 
10. Magdalena Stec - Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie
11. Zofia Tyma - Studio Piosenki ESTI w Wałczu 
12. Wiktoria Rozenko - Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni 
13. Wanesa Adamska - Centrum Kultury w Chojnie 
14. Jakub Gontarczyk - Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach 
15. Matylda Roszak - Strzelecki Ośrodek Kultury
16. Julia Ciszowska - Strzelecki Ośrodek Kultury
17. Karolina Ambrożuk - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
18. Marta Mróz - Strzelecki Ośrodek Kultury
 
12.45 - PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD w I i II kategorii wiekowej 
 
Kategoria wiekowa 14-16 lat od 13.00 do 14.00
1. Wiktor Sinkowski - Prywatna Szkoła Muzyczna Zbiorczyk w Gorzowie Wlkp.
2. Malwina Kozaryn - Prywatna Szkoła Muzyczna Zbiorczyk w Gorzowie Wlkp.
3. Michał Pieczkowski -  Prywatna Szkoła Muzyczna Zbiorczyk w Gorzowie Wlkp. 
4. Julia Gąska – Szkoła Podstawowa w Rokietnicy 
5. Ewelina Króliczak - Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Buku 
6. Łukasz Tokarski - Szkoła Muzyczna Przyborowskich CAMERATA w Szczecinie 
7. Aleksandra Mantaj - Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance 
8. Maja Kowalska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach
9. Patrycja Spychała - Zbąszynecki Ośrodek Kultury 
10. Zuzanna Piwko - Skwierzyński Ośrodek Kultury 
13. Julia Dziamska - Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej i MDK w Trzciance 
11. Martyna Bartosiewicz - Centrum Kultury w Chojnie
12. Maria Mata - Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie
13. Aleksandra Maćkowiak - Czarnków 
14. Marta Jarząbek - Fundacja Fotismos w Strzelcach Kraj.
15. Marzena Urbaniak - Strzelce Kraj.
16. Amelia Zatorska - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku 
 
*** PRZERWA 15 min.
 
Kategoria wiekowa 17-25 lat od 14.15 do 15.15 
1. Daniel Dobiegała - Oborniki 
2. Kinga Kuczek - Oborniki 
3. Kamila Górna - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu 
4. Wiktoria Habet - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu 
5. Maja Bogucka - Szkoła Muzyczna Przyborowskich CAMERATA w Szczecinie
6. Sebastian Popiel - Skwierzyński Ośrodek Kultury 
7. Julia Seroka - Skwierzyński Ośrodek Kultury
8. Teresa Drgas - Wolsztyński Ośrodek Kultury 
9. Julia Michalska - Wolsztyński Ośrodek Kultury
10. Julia Niedzielska - Wolsztyński Ośrodek Kultury
11. Agata Frąckowiak - Wolsztyński Ośrodek Kultury
12. Angelika Maszczak - Przemkowski Ośrodek Kultury i Biblioteka 
13. Paulina Stanisławek - Prywatna Szkoła Muzyczna Zbiorczyk w Gorzowie Wlkp.
14. Aleksandra Falkowska - Strzelce Kraj. 
15. Julia Kiona - Zespół Szkół w Strzelcach Kraj.
16. Natalia Urbaniak - Strzelce Kraj. 
 
15.45 - PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD w III i IV kategorii wiekowej
Realizacja: haiNET | CMS by Quick.Cms