Masz pytanie?

Harmonogram zajęć

Harmonogram zajęć artystycznych i edukacji estetycznej Centrum Promocji Kultury
w Drezdenku w roku 2019/2020

PONIEDZIAŁEK 
* Zajęcia Muzyczno – Teatralno -Taneczne, godz. 16.00 – 20.00 
Adam Tomaszewski 

* Grupa choreograficzna „Dziewczęta z buławami” SENIORKI, godz. 15.45 - 18.00
mgr Natalia Nadworna (Gimnazjum nr 1 im. J. Nojiego) 

* Młodzieżowa Orkiestra Dęta wg indywidualnego harmonogramu 
Kapelmistrz Mieczysław Sorbal

WTOREK 
* Pracownia malarstwa i rysunku ARKADIA 
mgr Sylwia Czupryńska - Peszel
14.00 – I grupa (dzieci 6 - 9 lat)
15.30 – II grupa (dzieci 10 - 14 lat)
17.00 – III grupa (młodzież i dorośli)

* Grupa choreograficzna „Dziewczęta z buławami” JUNIORKI, godz. 14.45 - 17.00
mgr Natalia Nadworna (Gimnazjum nr 1 im. J. Nojiego)

Studio Rozwoju Artystycznego Kreatywna Edukacja Muzyczno - Ruchowa, godz. 17.00 - 18.00
mgr Anna Machmar
Arabeska 7 - 12 lat 

* Zajęcia wokalne WIOLINKI do lat 12, godz. 18.15 – 19.15 
mgr Anna Machmar 

* Młodzieżowa Orkiestra Dęta wg indywidualnego harmonogramu 
Kapelmistrz Mieczysław Sorbal

ŚRODA 
* Edukacja taneczna 
Dominika Demska, mgr Magdalena Wiśniewska
Paradise BIS, godz. 14:30-16:00
Paradise MINI, godz. 16:00-16:40
Paradise, godz. 16:45-19:15

* Grupa choreograficzna „Dziewczęta z buławami” SENIORKI, godz. 15.45 - 18.00
mgr Natalia Nadworna (Gimnazjum nr 1 im. J. Nojiego) 

* Młodzieżowa Orkiestra Dęta wg indywidualnego harmonogramu 
Kapelmistrz Mieczysław Sorbal

CZWARTEK 
* Edukacja taneczna 
Dominika Demska
Paradise BIS, godz. 15:30-17:00
Paradise, godz. 16:30-19:00

* Grupa choreograficzna „Dziewczęta z buławami” JUNIORKI, godz. 14.45 - 17.00
mgr Natalia Nadworna (Gimnazjum nr 1 im. J. Nojiego) 

* Edukacja w zakresie instrumentów dętych, godz.12.30 -18.00
mgr Miłosz Buchowski

* BIG BAND CPK godz. 18.00 -20.00
mgr Miłosz Buchowski

* Młodzieżowa Orkiestra Dęta wg indywidualnego harmonogramu 
Kapelmistrz Mieczysław Sorbal

PIĄTEK 
* Mała Akademia Muzyki - KLASA FORTEPIANU
mgr Wiktoria Płachta 

* Edukacja w zakresie instrumentów dętych, godz.12.30 -18.00
mgr Miłosz Buchowski

* BIG BAND CPK, godz. 18.00 -20.00
mgr Miłosz Buchowski

* Młodzieżowa Orkiestra Dęta wg indywidualnego harmonogramu 
Kapelmistrz Mieczysław Sorbal

SOBOTA 
* Pracownia ceramiki artystycznej „PASJA” 
mgr Magdalena Kowalczyk (plac Wileński)
10.00 – I grupa (dzieci 5 - 6 lat)
10.40 – II grupa (dzieci 7 - 9 lat)
12.00 – III grupa (dzieci 10 - 14 lat)
13.30 – IV grupa (młodzież i dorośli)

*Studio Piosenki CPK od lat 13 
mgr Marzena Osiewicz 
* Mała Akademia Muzyki – KLASA GITARY 
mgr Wojciech Pieczyński 

BIG BAND CPK, godz. 10.00 -12.30 
mgr Miłosz Buchowski

Realizacja: haiNET | CMS by Quick.Cms